Moderné ploty 3D – 2017

Moderné ploty

Moderné ploty a brány……K peknému modernému domu patrí aj pekný moderný plot. Je dôležité si uvedomiť že aj plot vlastne budujeme len raz za život a preto by sme mali byť dôslední pri jeho stavbe a výbere materiálov.

   Dnes poznáme mnoho materiálov z ktorých je možné plot postaviť. Napríklad z kameňa, betónových tvárnic, dreva, plastu a kovu. Plot môžeme stavať aj kombinovaním uvedených materiálov. Naše ploty, brány, zábradlia sa vyznačujú svojou nezameniteľnosťou a originalitou. Strašiakom konštrukcií kovových plotov bola v minulosti korózia, ale to už dnes neplatí. Inovatívnym spôsobom povrchovej úpravy sa dosiahne to, že zinok a práškové lakovanie dokonale ochránia Váš plot pred poveternostnými vplyvmi.

Veľkou výhodou kovových plotov je ich pevnosť a možnosť ich variability. Niekedy v budúcnosti sa Vám bude chcieť vymeniť plotovú výplň a s tým nebude problém. Naše moderné ploty nemajú plotovú výplň prizváranú k plotovému rámu. Bude stačiť odvŕtať hliníkové nity a jednoducho vymeniť plotovú výplň. Napríklad aj za drevenú ak chcete.

Pri montáži zásadne nepoužívame zváračku. Všetky diely Vášho plota sú lakované samostatne a samostatne aj namontované pomocou nerezových spájacích prvkov. Takže farba ide na farbu a hrdza nemá naozaj šancu. Ďalšou výhodou je ľahká demontáž plotového dielca ak to budete potrebovať.

 http://moderne-ploty.sk/moderne-ploty-galeria/moderne-ploty-ral-farby/

Výber z Wikipedia: https://sk.wikipedia.org/wiki/Vzorkovník_farieb_RAL